W naszym sklepie możesz dokonać płatności na trzy sposoby :

przelewem bankowym (przedpłata) na  poniższe dane, w tym przypadku do realizacji zamówienia przystępujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Pracownia Faramuszka
ul. Nowy Świat 78
32-061 Rybna
nr konta: 05 1050 1445 1000 0092 6318 9749

– z użyciem szybkiego przelewu lub karty płatniczej za pośrednictwem Przelewy24, wówczas od razu dostajemy informację o dokonanej przez Ciebie płatności i możemy przystąpić do realizacji zamówienia.

 


 

Towar zamówiony w naszym sklepie internetowym z wysyłką na terenie Polski dostarczamy za pośrednictwem kuriera DPD. Koszt wysyłki jest podawany podczas składania zamówienia.

Czas dostarczenia przesyłki Kurier DPD dostarcza paczki w 24 do 48 godzin od nadania. Prosimy pamiętać, że wszystkie dostępne w naszym sklepie przedmioty są wykonywane ręcznie, dlatego do tego czasu należy doliczyć czas potrzebny na wykonanie wybranego produktu, podany w opisie oferty.

Przesyłki zagraniczne wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt wysyłki uzależniony jest od całkowitej wagi zamówionego towaru i jest ustalany jest indywidualnie poprzez kontakt mailowy. W cenę wysyłki wliczone jest opakowanie.