W naszym sklepie możesz dokonać płatności na dwa sposoby :

przelewem bankowym (przedpłata) na  poniższe dane, w tym przypadku do realizacji zamówienia przystępujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Pracownia Faramuszka
ul. Nowy Świat 78
32-061 Rybna
nr konta: 05 1050 1445 1000 0092 6318 9749

– z użyciem szybkiego przelewu za pośrednictwem Przelewy24, wówczas od razu dostajemy informację o dokonanej przez Ciebie płatności i możemy przystąpić do realizacji zamówienia.


Towar zamówiony w naszym sklepie internetowym z wysyłką na terenie Polski dostarczamy za pośrednictwem kuriera InPost lub Paczkomatów InPost. Koszt wysyłki wynosi 16 zł (kurier) lub 13 zł (Paczkomat).

Czas dostarczenia przesyłki  InPost dostarcza paczki w 24 do 48 godzin od nadania. Prosimy pamiętać, że wszystkie dostępne w naszym sklepie przedmioty są wykonywane ręcznie, dlatego do tego czasu należy doliczyć czas potrzebny na wykonanie wybranego produktu, podany w opisie oferty.

Wysyłamy wyłącznie na terytorium Polski!

Odbiór osobisty odbywa się w domu prywatnym, nie mamy sklepu stacjonarnego, nie ma możliwości zakupu kubków na miejscu. Odbiór możliwy jest wyłącznie dla zamówień złożonych w sklepie internetowym. Gdy zamówienie jest gotowe do odbioru kontaktujemy się z klientem, aby ustalić dzień i godzinę odbioru. Możliwe miejsca odbioru – Rybna pod Krakowem.